View Sidebar

Maa-vesi soojuspumbad

Pakume Teile kõrgkvaliteetseid maa-vesi soojuspumpasid:

Vitocal 200-G
Kindla küttevõimsusega (on-off), kõrge kasuteguriga (COP 4,9 külmaaine 0C, vesi +35C korral) kütteseade ruumide kütmiseks ja boileris sooja tarbevee valmistamiseks.  Võimsusvahemik seadmetele 5,8 kuni 17,4 kW. Seadmele on paigaldatud kõrgefektiivsed pumbad, jahutusrežiimi funktsioon.

Vitocal 300-G/Vitocal 333-G
Invertertehnoloogial põhinev kõrge kasuteguriga (COP 5,0 külmaaine 0C, vesi +35C korral) kütteseade ruumide kütmiseks ja boileris sooja tarbevee valmistamiseks. Võimsusvahemik seadmetele 1,7 kuni 15,9 kW. Seadmele on paigaldatud kõrgefektiivsed pumbad, jahutusrežiimi funktsioon.

Miks selline seade võiks just Teile kasulik olla?

Madalad hooldus- ja kasutamiskulud. Garanteeritud energiatootlikkus, sõltumata välistemperatuurist. Sellised soojuspumbad on ruumisäästlikud, edukalt on võimalik selliseid soojuspumpasid paigaldada ilma keldrikorruseta objektidele.
Maasoojuspumbad on saadaval erinevate küttevõimsustega. Saavutatav küttevee maksimaalne temperatuur on kuni +65C. Väga käreda pakase korral võivad pumbad vajada lisakütet, mis töötab soojuspumbaga paralleelselt.
Soojuspumbad on keskkonnasõbralikud, sest kasutatakse korduvkasutatavaid, aga samas kergesti hooldatavaid või lausa hooldusvabasid materjale.