View Sidebar

Gaasikatlad

Pakume Teile erinevaid Viessmanni gaasikatlaid:

Vitopend 100-W WH1D
Gaasiga köetav seinakatel võimsusega 24 kW ja 30 kW, norm-kasuteguriga 91%. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, integreeritud enesediagnostikasüsteem, soe vesi toodetakse läbivoolu meetodil plaatsoojusvahetiga või boileriga. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump.
Üks väiksemaid ja vaiksemaid seinakatlaid omas klassis, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, lihtne paigaldada ning eriti teenindus- ja hooldussõbralik.
Vitopend 100-W WH1D välisilme
Vitopend 100-W WH1D lõige

Vitodens 100-W
Seinale kinnituv kondensatsioonikatel võimsusega 26 ja 35 kW norm-kasuteguriga 107%. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, integreeritud enesediagnostikasüsteem. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump, roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega kondansatsioonikatlaid, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, lihtne paigaldada ning teenindada.
Vitodens 100-W välisilme
Vitodens 100-W lõige

Vitodens 200-W
Seinale kinnituv kondensatsioonikatel võimsusega kaskaadpaigaldusel kuni 420 kW (4*105 kW), norm-kasuteguriga 107%. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, integreeritud enesediagnostikasüsteem. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump (suurematel võimsustel lisavarustuses), roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida kahte segusõlme, lisada süsteemi päikesekütteseadmed, juhtida basseinivee soojendamist.
Kvaliteetne, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, suure võimsusega kondensaatkatel (süsteem).
Vitodens 200-W lõige
Vitodens 200-W kaskaadis

Vitodens 222-F /Vitodens 242-F
Vitodens 222-F puhul on tegemist põrandapealse seadmega, kus on ühendatud üheks seadmeks 24 kW kondensaatgaasikatel ja 170-liitrine boiler. Vitodens 242-F puhul on tegemist eelmainitud seadme edasiarendusega, kus seadmele on lisatud solaarsüsteemi ühendamiseks 220-liitrisesse boilerisse siug, solaarringi pump ja täitesüsteem. Lisades komplektile päikesepaneeli(d), ja ühendustorustiku, kasutab seade päikeselisel ilmal sooja vee tootmiseks päikeseenergiat, selle vajakajäämisel gaasi. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, integreeritud enesediagnostikasüsteem. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump, roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida ühte segusõlme.
Vitodens 222-F välisilme
Vitodens 242-F lõige