View Sidebar

Gaasikatlad

Pakume Teile erinevaid Viessmanni gaasikatlaid:

Vitodens 100-W
Seinale kinnituv kondensatsioonikatel võimsusega 25 ja 32 kW. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, töövalmidus töötamiseks nii maagaasiga kui vedelgaasiga. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump, roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida ühte segusõlme. Üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega kondansatsioonikatlaid, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, lihtne paigaldada ning teenindada. Sooja tarbevee tootmiseks saab kasutada boilereid või seadmesisest plaatsoojusvahetit (erinevad katlad). Automaatika võimaldab seadme ühendamist ja juhtimist WiFi abil.

Vitodens 200-W
Seinale kinnituv kondensatsioonikatel võimsusega kuni 150 kW. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, töövalmidus töötamiseks nii maagaasiga kui vedelgaasiga. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump (suurematel võimsustel lisavarustuses), roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida kahte segusõlme, lisada süsteemi päikesekütteseadmed, juhtida basseinivee soojendamist. Sooja tarbevee tootmiseks saab kasutada boilereid või seadmesisest plaatsoojusvahetit (erinevad katlad). Automaatika võimaldab seadme ühendamist ja juhtimist WiFi abil.
Kvaliteetne, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, suure võimsusega kondensaatkatel (süsteem).

Vitodens 111-F /Vitodens 111-W
Nende seadmete puhul on tegemist põrandapealse või seinapealse kompaktse seadmega, kus on ühendatud üheks seadmeks Vitodens 100 seeria kondensaatgaasikatel ja seinapealsel mudelil 46-liitrine ning põrandapealsel seadmel 220-liitrine boiler. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, töövalmidus töötamiseks nii maagaasiga kui vedelgaasiga. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump, roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida ühte segusõlme. Automaatika võimaldab seadme ühendamist ja juhtimist WiFi abil.

Vitodens 222-F /Vitodens 222-W
Nende seadmete puhul on tegemist põrandapealse või seinapealse kompaktse seadmega, kus on ühendatud üheks seadmeks Vitodens 200 seeria kondensaatgaasikatel ja seinapealsel mudelil 46-liitrine ning põrandapealsel seadmel 220-liitrine boiler. Ruumiõhust sõltuv ja sõltumatu töörežiim, töövalmidus töötamiseks nii maagaasiga kui vedelgaasiga. Integreeritud paisupaak ning kütteringi pump, roostevabast terasest moduleeritav silinderpõleti ja soojusvaheti. Automaatika võimaldab juhtida ühte segusõlme. Automaatika võimaldab seadme ühendamist ja juhtimist WiFi abil.